Oferta

Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą i zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferowanych przez nas usług. Jesteśmy przekonani, że będzie to początek korzystnej współpracy.

 

Zapraszamy do kontaktu:

OPAKOWANIA TRANSPORTOWE, ZBIORCZE, KLAPOWE:
Elżbieta Smug – ela@pacon.pl , tel. 71 387 89 61

OPAKOWANIA KASZEROWANE I MATERIAŁY REKLAMOWE:
Marlena – marlena@pacon.pl
Sylwia – sylwia@pacon.pl
Zbigniew Czerwiec – zbigniew@pacon.pl , tel. 71 387 89 62
Maciej Mazij – maciej@pacon.pl , tel. 71 387 89 28
Urszula Błażowska – urszula@pacon.pl , tel. 71 387 89 60
Adam Mazij – a.mazij@pacon.pl  , tel. 71 387 89 25

OPAKOWANIA DLA PIEKARNI, CUKIERNI I PIZZERI:
Magda Mazij – magda@pacon.pl tel. 71 387 89 26, kom. 604 613 896

GRAFIKA, DRUK CYFROWY:
Adam Chomnicki – adam.ch@pacon.pl , tel. 71 387 89 23
Łukasz Bochenek – lukasz@pacon.pl, tel. 71 387 89 23

Menu Title
×