Kontakt


„PACON” Drukarnia Producent Opakowań z Tektury
ul. Trzebnicka 17, Golędzinów
55-120 Oborniki Śląskie (w pobliżu miasta Wrocław)

CENTRALA:
tel. 71 310 31 00
tel. 71 387 89 20
fax 71 310 31 01
e.mail: pacon@pacon.pl

OPAKOWANIA TRANSPORTOWE, ZBIORCZE, KLAPOWE:
Elżbieta Smug – ela@pacon.pl , tel. 71 387 89 61

OPAKOWANIA KASZEROWANE I MATERIAŁY REKLAMOWE:
Zbigniew Czerwiec – zbigniew@pacon.pl , tel. 71 387 89 62
Maciej Mazij – maciej@pacon.pl , tel. 71 387 89 28
Urszula Błażowska – urszula@pacon.pl , tel. 71 387 89 60
Adam Mazij – a.mazij@pacon.pl  , tel. 71 387 89 25

OPAKOWANIA DLA PIEKARNI, CUKIERNI I PIZZERI:
Magda Mazij – magda@pacon.pl tel. 71 387 89 26, kom. 604 613 896

GRAFIKA, DRUK CYFROWY:
Marlena Mazij – marlena@pacon.pl
Adam Chomnicki – adam.ch@pacon.pl , tel. 71 387 89 23
Ania Wesołowska – ania@pacon.com.pl

KSIĘGOWOŚĆ:
Łucja Mazij – Tel. 71 387 89 22

KADRY:
Ewa Narodzka – ewa@pacon.com.pl


 

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Telefon

Temat

Treść wiadomości